Ahşap Renk Seçenekleri: Açık Ceviz, Beyaz Malzeme: Gürgen - Masif Ahşap

Göz doldurucu bir tasarım, Fonksiyonel yapı, Dolgun bir görüntü: Kaş Şezlong Tipi Ahşap Sehpa.

₺1.625,00 KDV Dahil
₺1.912,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Ebatlar: 50x50, 50x70, 50x80   Ahşap Renk Seçenekleri: Açık Ceviz, Beyaz  Malzeme: Gürgen - Masif Ahşap

Göz doldurucu bir tasarım, Fonksiyonel yapı, Dolgun bir görüntü: Kaş Katlanır Ahşap Bahçe Balkon Sehpası.

₺3.189,00 KDV Dahil
₺3.752,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Ahşap Renk Seçenekleri: Açık Ceviz, Beyaz Malzeme: Gürgen - Masif Ahşap
₺5.053,00 KDV Dahil
₺5.945,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Ahşap Renk Seçenekleri: Açık Ceviz  Malzeme: Kestane Ağacı - Masif Ahşap

Göz doldurucu bir tasarım, Dolgun bir görüntü: Üsküdar Ahşap Bahçe Balkon Sehpa. Yağmuru ve nemi dert etmeyin ! Tekne yapımında da kullanılan kestane ağacından üretildi. Sadece şık değil, aynı zamanda uzun ömürlü. Bahçe mobilyalarında aranan tüm özellikler onda fazlasıyla var.

₺12.392,00 KDV Dahil
₺14.579,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Malzeme: Kestane - Masif Ahşap

Ahşap bahçe mobilyası kategorimizin gözdelerinden Emirgan Ahşap Bahçe Sehpaları, dış mekan mobilyası kalite standartlarında üretilir. Tekne yapımında da kullanılan kestane ağacından ürettiğimiz sehpamız, son derece dayanıklı iskeleti koruyucu yağ uygulaması ile yağmur ve nem gibi etkenlere karşı güçlendirilmiştir. Benzeri ahşap masa modellerinden çok daha uzun ömürlüdür. Şıklığı ile teras, mutfak ve balkon masası olarak da çokça tercih edilmektedir.

₺9.819,00 KDV Dahil
₺11.552,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Ebatlar: 50'', 65'', 80''  Yükseklikler: 32 cm, 37 cm, 42 cm Malzeme: Gürgen - Masif Ahşap

Göz doldurucu bir tasarım, Fonksiyonel yapı, Dolgun bir görüntü: Kaş Katlanır Ahşap Bahçe Balkon Sehpası.

₺3.489,00 KDV Dahil
₺4.105,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

 Malzeme: Polipropilen

Dış ortam şartları dikkate alınarak üretildi. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü ! İster bahçenizde, ister teras ya da balkonunuzda kullanın Suda Bahçe sehpası keyfinize keyif katacak.

₺1.154,00 KDV Dahil
₺1.443,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 Malzeme: Polipropilen

Dış ortam şartları dikkate alınarak üretildi. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü ! İster bahçenizde, ister teras ya da balkonunuzda kullanın Royal Sehpa keyfinize keyif katacak.

₺588,00 KDV Dahil
₺735,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 Malzeme: Polipropilen

Dış ortam şartları dikkate alınarak üretildi. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü! İster bahçenizde, ister teras ya da balkonunuzda kullanın Wave Side keyfinize keyif katacak.

₺2.081,00 KDV Dahil
₺2.601,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 Malzeme: Polipropilen

Dış ortam şartları dikkate alınarak üretildi. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü! İster bahçenizde, ister teras ya da balkonunuzda kullanın  Zen Sehpa keyfinize keyif katacak.

₺8.105,00 KDV Dahil
₺10.131,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Janus 80x80 Plastik Sehpa dış ortam şartları dikkate alınarak üretildi. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü ! İster bahçe masası, ister teras ya da balkon masası olarak kullanın, plastik bahçe mobilyamız uzun yıllar boyu keyfinize keyif katacak.

₺1.425,00 KDV Dahil
₺1.677,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Triton 45x45 Plastik Sehpa dış ortam şartları dikkate alınarak üretildi. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü ! İster bahçe masası, ister teras ya da balkon masası olarak kullanın, plastik bahçe mobilyamız uzun yıllar boyu keyfinize keyif katacak.

₺518,00 KDV Dahil
₺610,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Helene 43x43 Plastik Sehpa dış ortam şartları dikkate alınarak üretildi. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü ! İster bahçe sehpası, ister teras ya da balkon sehpası olarak kullanın, plastik bahçe mobilyamız uzun yıllar boyu keyfinize keyif katacak.

₺586,00 KDV Dahil
₺690,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Media 50lik Yuvarlak Plastik Sehpa dış ortam şartları dikkate alınarak üretildi. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü ! İster bahçe masası, ister teras ya da balkon masası olarak kullanın, plastik bahçe mobilyamız uzun yıllar boyu keyfinize keyif katacak.

₺626,00 KDV Dahil
₺737,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Titania 50lik Yuvarlak Plastik Sehpa dış ortam şartları dikkate alınarak üretildi. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü ! İster bahçe masası, ister teras ya da balkon masası olarak kullanın, plastik bahçe mobilyamız uzun yıllar boyu keyfinize keyif katacak.

₺575,00 KDV Dahil
₺677,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Dekoratif Sehpalar

Şık, fonksiyonel, dekoratif ya da doğal bir sehpa mı arıyorsunuz ? Mutfak sehpası, balkon sehpası ya da bahçe sehpası arayışında mısınız ? Kategorimizde tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak onlarca sehpa çeşidimiz var. Şezlong tipi sehpa, koltuk takımı için sehpa modellerimiz kategorimizde yer alıyor. Doğal ve dekoratif bir ürün arıyorsanız ahşap sehpalarımız tam size göre. Yağmur ve güneş gibi yıpratıcı etkilere dayanıklı bir dış mekan sehpası arıyorsanız bahçe sehpalarımız oldukça iyi bir tercih olacaktır.

 

Balkon Sehpası

Balkonlar günümüzde en çok kullanılan yaşam alanları. Balkon sehpası, balkonluk sehpa, balkonda sehpa, balkon orta sehpası şeklinde aratılan balkon sehpaları gitgide artan bir ihtiyacı gösteriyor. Balkonunuza uyumlu ölçülerde bir sehpa arayışındaysanız muhtelif ölçü ve model çeşitlerimizin olduğu balkon sehpaları kategorimize göz atmalısınız. Şık ve uzun ömürlü balkon sehpası modellerimiz çeşitli renk seçenekleri ile de balkonunuza uyum sağlayacaktır. Küçük balkon sehpası arıyorsanız 40x40, 50x50, 50x70, 50x80 ölçülerindeki sehpalarımıza göz atabilirsiniz. Büyük bir balkonunuz varsa daha 70x110 gibi büyük ölçülerdeki sehpalarımız sizlerin beğenisini bekliyor.

 

Ahşap Balkon Sehpası

Uzun ömürlü, şık ve doğal bir balkon sehpası arıyorsanız tercihinizi ahşap balkon sehpalarından yana kullanabilirsiniz. Balkon sehpası ahşap olarak tercih edildiğinde sağlık ve yenilenebilirlik açısından olduğu kadar doğallık, estetik görünüm ve uzun ömürlü olma açılarından da doğru bir tercih yapmış olursunuz. Çeşitli renklerdeki ahşap balkon sehpalarımız ile balkonunuza renk katabilirsiniz. Katlanır ahşap balkon sehpası ile alanınızdan tasarruf edebilir, beyaz ahşap balkon sehpası ya da ceviz renk ahşap balkon sehpası ile dekorasyonunuza uyum sağlayabilirsiniz. Ahşap balkon sehpası modellerimiz tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek çeşitliliktedir.

 

Balkon Sehpası Modelleri, Özellik ve Fiyatları

Balkon sehpaları kullanılan malzemeye göre ahşap, metal, plastik, rattan ve bambu balkon sehpası olarak adlandırıldığı gibi, şekline göre kare, dikdörtgen, yuvarlak, altıgen ya da sekizgen balkon sehpası olarak da isimlendirilebilmektedir. Katlanır balkon sehpası, ya da sabit ayaklı balkon sehpası olarak da tercih edebileceğiniz gibi portatif balkon sehpası olarak da seçenekler mevcut. Renklendirmeye, kullanılan malzemeye, sehpa ebadına, üretim zorluğuna, işçilik kalitesine göre muhtelif fiyatlarda balkon sehpası bulabilmek mümkündür. Balkon sehpaları sık kullanılan ürünler olduğu için sağlığa uygunluğu, sağlamlığı, açık balkonlarda dış mekan şartlarına uyumu dikkate alınarak tercih yapmakta fayda var. Sitemizdeki balkon sehpaları tüm bu şartlar dikkate alınarak satışa sunulmuştur.

 

Bahçe Sehpası

Günümüzde bahçe ve teras gibi mekanların kullanımı gitgide artıyor. Yağmur ve güneş gibi yıpratıcı etkilere açık bu mekanlarda kullanılacak bahçe sehpaları özenle seçilmeli, şıklık kadar uzun ömürlü olmasına da dikkat edilmelidir. Kayın, gürgen gibi ağaçlardan üretilen ahşap bir sehpa tercih edecekseniz mutlaka özenle zımparalanmış, boya ve cila uygulaması titizlikle yapılmış sehpa çeşitleri tercih edilmesi önerilir. Teak, ireko ya da kestane gibi, malzeme olarak yağmurdan etkilenmeyen ahşap bahçe sehpası tercih edecekseniz ilgili ürünlerin yeterince dinlendirilmesine ve öz suyunun atılması için gereği kadar kurutulmasına özen gösteren üretici ürünlerini tercih etmelisiniz. Bu gruptaki ürünlerde boya kullanılmaz. Doğal ahşap üzerine koruyucu yağ uygulaması mevcuttur. Plastik, rattan, metal bahçe sehpalarında kullanılan malzemenin sağlığa uygunluğu, malzeme kalınlığı önem arz etmektedir. Bahceme.com tüm bu ayrıntılara sizin için özenle dikkat eder, sattığı tüm ürünlerin uzun ömürlü ve sağlığa uygun olmasını garanti eder. Bahçe sehpası modellerimiz uygun fiyatları ile de tercihinizi hak edecektir.

 

Ahşap Bahçe Sehpası

Keyifle donattığınız doğal bir bahçeniz var ve bu doğallığa uyumlu bir sehpa arıyorsanız ahşap bahçe sehpası iyi bir tercih olacaktır. Ahşap bahçe sehpaları doğal olmalarının yanı sıra yenilenebilir olmaları nedeni ile de nesiller boyu kullanılabilecek ürünlerdir. Ahşap bahçe sehpası çeşitlerimiz, geniş renk ve ebat aralığımız ile aradığınız sehpayı bulmayı kolaylaştıracaktır. Ahşap bahçe sehpası fiyatları diğer malzemelerden üretilen ürünlerin fiyatlarına göre daha yüksek ya da düşük olsa da doğallığı, yenilenebilir olması, sağlığa uygunluğu bakımından bahçe sehpalarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Yuvarlak bahçe sehpası, kare bahçe sehpası, dikdörtgen bahçe sehpası ya da altıgen, sekizgen ahşap sehpalarımız ise mekan uyumunu yakalamanıza yardımcı olacak biçimler sunar. Katlanır ahşap bahçe sehpası ya da sabit ayaklı bahçe sehpası tercih edebilir, beyaz sehpa, ceviz renk sehpa, ya da diğer renkler de sehpalar arıyor olabilirsiniz. Kategorimizde hepsi sizleri bekliyor.

 

Bahçe Sehpası Modelleri, Özellik ve Fiyatları

Bahçe sehpaları kullanılan malzemeye göre ahşap, metal, plastik, rattan ve bambu bahçe sehpası olarak adlandırıldığı gibi şekline göre kare, dikdörtgen, yuvarlak, altıgen ya da sekizgen bahçe sehpası olarak da isimlendirilebilmektedir. Katlanır bahçe sehpası, ya da sabit ayaklı bahçe sehpası olarak da tercih edebileceğiniz gibi portatif bahçe sehpası, alçak ya da yüksek bahçe sehpası olarak da seçenekler mevcut. Renklendirmeye, kullanılan malzemeye, sehpa ebadına, üretim zorluğuna, işçilik kalitesine göre muhtelif fiyatlarda bahçe sehpası bulabilmek mümkündür. Bahçe sehpaları sık kullanılan ürünler olduğu için sağlığa uygunluğu, sağlamlığı, dış mekan şartlarına uyumu dikkate alınarak tercih yapmakta fayda var. Sitemizdeki bahçe sehpaları tüm bu şartlar dikkate alınarak satışa sunulmuştur.

 

Ahşap Bahçe Sehpası Taşıma Kolaylığı

Açık alanda kullanıma uygun olan Ahşap Bahçe Sehpası, Bahçeleriniz ve yazlıklarınız için tercih edeceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Taşıma sıkıntısı çekmeden katlanabilme avantajı ile kolaylıkla aktarım sağlayabileceğiniz Ahşap Bahçe Sehpası Modellerimiz sizler için en uygun fiyatlar ve avantajlar ile www.bahceme.com adresinde.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.